HVĚZDA UHÁJILA ČTVRTOU POZICI A VEZE VÝHRU Z KRÁLOVSKÉHO POŘÍČÍ 1:0.

Po faulu na Jandu zavěsil nechytatelnou střelu z přímého kopu do šibenice Pavel Veleman a Hvězda zvítězila na hřišti Královského Poříčí 1:0.

Královské Poříčí – FK Hvězda Cheb 0:1
Branka: Veleman

sestava: Mácha – Lhotský (68.Iterský), Veleman, Netrval, Kompit – Janda, Vlk, Bauer, Kohout – Sláma, Pánik (46.Klepáček).
Hodnocení trenéra Miroslava Šebesty: S předním celkem tabulky KP jsme zvítězili zaslouženě. První poločas byl herně podle mých představ, až… na koncovku. Drželi jsme míč,přihrávky,přečíslení,pěkné akce,dobrá hra dozadu. Trápí nás koncovka,máme opravdu vyložené šance.Zápas jsme měli rozhodnout už do poločasu. Druhý poločas už tak kvalitní od nás nebyl,ale měli jsme pořád více ze hry a hlavně se parádně trefil z přímého kopu „mladíček“ Pavel Veleman. Soupeř měl velké problémy se Zdeňkem Slámou a pohybem Tomáše Bauera,který prakticky uběhal celou zálohu Poříčí. Výsledek vypadá vyrovnaně,ale když spočítám šance obou týmů,tak je jasné,kdo měl navrch. Proto mě štve,že zbytečně trneme,aby jsme nedostali hloupý gól a nedohrajeme utkání výsledkově v klidu.