ROZHOVOR S KAPITÁNEM „A“ MUŽSTVA S JAKUBEM NETRVALEM PŘED ZÍTŘEJŠÍM DOMÁCÍM ZÁPASEM S TOUŽIMÍ.

1)Do konce sezony vám zbývá šest kol. Na který zápas se nejvíce těšíš ?
Myslím si, že nás nečeká nic lehkého. V závěru soutěže budou chtít všechny mužstva získat co nejvíce bodů. Nejvíce se těším na zápas s Ostrovem a samozřejmě na derby s FC Cheb.

2) V sobotu se vracíte na domácí půdu, jak moc bylo pro mužstvo težké se vyrovnat s odehráním domácích zápasů v Chodové Plané ?
Nebylo to lehká, ale hráli jsme v podstatě stále venku. Soustředili jsme se na svou hru a chtěli oba zápasy „doma“ zvládnout. První utkání s Nejdkem nám nevyšlo, ale další utkání proti Lomnici jsme zvládli na výbornou.

3) Momentálně se nacházíte na 4. pozici krajského přeboru. S jakým umístěním budeš po konci sezóny spokojen ?
S umístěním v první trojce bych byl velmi spokojený. Je to na nás. Musíme jít do každého zápasu naplno a zbytečně neztrácet body.

4) Po konci sezóny čeká mužstvo Hvězdy odpočinek a následně soustředění v Srbsku, jak se těšíš na novou sezonu a letní přípravu?
Na soustředění v Srbsu se těšíme všichni. Já osobně se velmi těším na poměření sil se srbskými soupeři. Bude to zajímavá zkušenost změřit síly s týmy ze Srbska. Do nové sezóny budeme chtít vstoupit úspěšně a nezaspat začátek soutěže, hrát kvalitní fotbal a pohybovat se v horních patrech tabulky.