Statistický přehled sezóny 2017/18

Přinášíme vám statistické ohlédnutí za právě ukončenou sezónou krajského přeboru. Opět zde najdete především bilanci FK Hvězda Cheb, nejlepší střelci, pohyb tabulkou, divácká účast a další.

Přehled zápasů Hvězdy

Bilance zápasů

Hvězda uhrála 13 výher, 6 remíz a 7 porážek při kladném skóre 63:39 a získala 49 bodů. Ze šesti penaltových rozstřelů vyhrála čtyři. S osmi soupeři ze třinácti má kladnou bilanci.

bilance doma- venku

Pohyb tabulkou

Po celou soutěž se Hvězda pohybovala v horní polovině tabulky, nejvýše to bylo na druhém místě. V jarní části přeboru se naše mužstvo natrvalo usadilo na 4. příčce.

Křížová tabulka

Jak hráči nastupovali

Střelci FK Hvězda Cheb

Nejlepším střelcem Hvězdy se stal s 12 brankami Robert Iterský, dal první gól Hvězdy v sezóně a trefil se i v posledním zápase. Druhý Zdeněk Sláma měl silný závěr, branku vstřelil v posledních 5. utkání v řadě a celkem skóroval 9x .

Čas skórování

Nejvíce se dařilo hráčům Hvězdy skórovat od 30. Minuty kdy rovnoměrně v každé patnáctiminutovce dali 12 branek. 27 gólů vstřelila Hvězda v prvním poločase, ve druhém to bylo 36.

Zisk bodů Jednotlivých týmů

porovnání doma, venku

porovnání podzim, jaro

Domácí návštěvnost

Návštěvnost krajského přeboru

Nejvyšší návštěvnost doma měl FK Ostrov (2778 diváků) naopak nejnižší Lokomotiva Karlovy Vary (2025 diváků). Na venkovních stadionech má prvenství FK Hvězda Cheb, její zápasy shlédlo 1810 diváků. Nejvyšší návštěvnost ve všech zápasech měl tým Ostrova (4148 diváků). Rekordní návštěva byla na derby Hvězda Cheb – FC Cheb a to 400 diváků.