Bojovný výkon na body nestačil!

Ostrov-Hvězda 2:1 ( 1:1 )

Hodnoceni trenéra Miroslava Šebesty: „Zápas s prvním mužstvem tabulky byl náš nejlepší výkon co jsme odehráli na venkovních hřištích. Po úvodu,kdy jme přežili velké šance soupeře, se hrálo vyrovnané utkání po celý zápas. Inkasovali jsme bohužel rozhodující branku dvě minuty před koncem po krásném gólu soupeře,což musím sportovně přiznat.

Sportovně nemůžu ale pochopit vyrovnávací branku soupeře z PK těsně před poločasem a v druhém poločase za stavu 1:1 jasné podkopnutí Lukáše Macháčka v pokutovém území, které bylo vidět a slyšet až v Karlových Varech. Musím říci,že domácí hráli výborně a byl to nejlepší soupeř s kterým jsme na podzim hráli. Naše kluky společně s kolegy velmi chválím za nasazení a hru v celém zápase, a i když máme ze zápasu 0 bodů, pro mě jsou vítězi oni, protože ke vší úctě a kvalitě Ostrova v tomto zápase nás podle mě neporazili.“

Branka: Sláma.
Sestava: Mácha – Lhotský, Netrval, Vlk, Kompit (Macháček) – Žídek (Klepáček), Dočekal (Speier), Janda-Sláma, Bauer, Hajmacher (Veleman).