PŘEDSTAVUJEME HVĚZDU: LUBOŠ KOMPIT

1) V sobotu jste po bojovném výkonu podlehli Ostrovu, jak zápas hodnotíš ?
Já si myslím, že jsme podali náš nejlepší výkon v podzimní části soutěže a i na hřišti soupeře…Kluci bojovali a nedali jsme Ostrovu nic zadarmo a věřím , že kdyby zápas neovlivnily určité momenty, určitě by jsme zápas dotáhli do vítězného konce.
2) Po podzimní části jste skončili na 5.místě tabulky, jsi s dosavadním umístěním spokojený ?
Měli jsme zápasy, ve kterých jsme zbytečně ztratili body v posledních minutách, ale myslím si, že se na jaře v tabulce posuneme jěště o pár příček výše.

3) Kdo byl největším lídrem a tahounem v jarní části ?
Určitě nám velmi pomohl příchod Tomáše Bauera, Martina Speierla a Zdeňka Slámy, kteří přinesli do týmu potřebný klid a zkušenosti, díky kterým jsem se posunuli ve všech parametrech vzhůru. Jako největšího tahouna v podzimní části bych viděl Jakuba Klepáčka ,který se stal zatím nejlepším střelcem našeho týmu.
4) V průběhu listopadu Vás čeká pauza, jak hodláš trávit volný čas.
Určetě budu odpočívat, trávit čas s přítelkyní a třeba se najde čas i na nabírání kondice, kterou jsem nechal na letní dovolené v Chorvatsku
5) V jarní části máte soupeře z horní poloviny tabulky na domácí půdě, na který zápas se těšíš nejvíce ?
Určitě na zápas s Ostrovem a Františkovými Lázněmi, protože to byli velmi kvalitní soupeři a v zápase jsme museli makat do poslední minuty. Těším se, ale i na ,,městské” derby na hřišti FC Cheb, protože jsem o první vzájemné utkání přišel.