I třetí přípravné utkání vítězně.

FK Hvězda Cheb – TSV Thiersheim 3:1 (2:1)
Branky: Lhotský 2x, Iterský
Sestava:
1.poločas: Šneberger – Žídek, Vlk, Netrval, Mojcher – Lhotský, Bauer, Janda, Kompit – Sláma, Páník
2.poločas: Mácha – Sládek, Vlk, Netrval, Žídek – Janda (Lhotský), Bauer, Sláma, Kompit (Mojcher) – Klepáček, Iterský

Hodnocení: „Zápas s týmem z Německa měl dva rozdílné poločasy. V prvním poločase jsme i přes inkasovanou branku ze standartní situace z vápna dokázali otočit vývoj prvního poločasu na 2:1 a měli další vyložené šance, do kterých se prosadil 2x Pánik, 2x Sláma a jednou Lhotský.

V prvním poločase jsme hráli velmi dobrý a pohledný fotbal. Naopak ve druhé půli byl soupeř lepší a naopak měl pět gólových příležitostí on. I vlivem štěstí jsme, ale dali branku my na 3:1. Bylo vidět, že jsme v přípravě a hráli ve čtvrtek, docházeli nám síly, ale to je v této době přípravy dobře. Zápas byl velmi kvalitní a s trenérem, mým kamarádem Romanem Přibylem jsme se domluvili na odvetě v letní přípravě v Thiersheimu. Pikantní byl i souboj s našimi bývalými hráči, které jsme společně s Petarem vedli od dorostu do mužů ve Hvězdě – Pavlem Hudečkem a Pavlem Lorkem. Hráli velmi dobře a jsou to prima kluci, kteří nezapomněli na nás ani po letech.“