První porážka v přípravě.

ČERNÁ SOBOTA PRO HVĚZDU: PRVNÍ PORÁŽKA V PŘÍPRAVĚ A ZRANĚNÍ KAPITÁNA NETRVALA !!!

Hvězda-Baník Stříbro 1:2 (0:1)
Branky:Klepáček pen.
Sestava:
1.poločas: Mácha – Pavlík, Netrval, Veleman, Řehoušek – Lhotský, Bauer, Janda, Kohout – Sláma,Iterský. 2.poločas: Šneberger – Kaciašvili, Veleman, Netrval, Mojcher – Dvořák, Bauer, Kohout – Sláma, Pánik – Klepáček

Hodnocení trenérů: „Kvůli zrušenému zápasu „B“ mužstva jsme se rozhodli dát příležitost co nejvíce hráčům, i když jsme věděli o síle Stříbra, účastníka plzeňského přeboru. Utkání bylo nadprůměrné a musím ocenit kvalitu některých hráčů soupeře. Sice jsme prohráli a to brankami ze 40 s, a autu na půli hřiště, ale měli jsme 5-6 gólových příležitostí, které jsme neproměnili. Hráči širšího kádru Peťa Řehoušek,Jula Pavlík,Míša Dvořák,Míša Mojcher…, kteří za „A“mužstvo moc nenastupovali v tomto zápase obstáli velmi dobře. Zápas mohl dopadnou jiným výsledkem, ale to je jen kdyby. Nerad prohrávám i v přípravě. Mrzí mě, ale zbytečné chyby při obdržených brankách a hlavně zranění Kuby Netrvala, uvidíme, jak bude vážné.“