HVĚZDA NESTAČILA NA NĚMECKÉ OBERKOTZAU !

V sobotu sehrál náš „A“ předposlední zápas zimní přípravy proti německému Oberkotzau. Po slibně rozehrané první půlce inkasovali naši hráči z pokutového kopu a dva krát nedokázali pohlídat rohový kop soupeře.

FK Hvězda Cheb – SPVGG Oberkotzau 1:3 (1:0)
Branka: Veleman Pavel

Sestava: Mácha – Žídek, Veleman, Netrval, Vlk – Lhotský, Janda, Bauer, Kohout – Pánik, Klepáček
Střídali: Šneberger, Mojcher, Pavlík, Krejčí
Hodnocení trenéra Petara Aleksiče:
„Naše „A“ mužstvo odehrálo další kvalitní přípravné utkání s německým Oberkotzau. Soupeř předvedl kvalitní výkon. Naše mužstvo přistoupilo k zápasu velice zodpovědně především v prvním poločase, který jsme vyhráli 1:0 díky gólu veterána Velemana. První poločas byl co do nasazení, držení míče a po technicko-taktické stránce velmi dobrý. Drobné chyby bych nerozebíral. Ve druhém poločase jsme bohužel několikrát propadli v obranné fázi ve hře jeden na jednoho. Soupeři jsme nechávali spoustu volného prostoru a ten našich zaváhání dokázal využít. I tak bych chtěl kluky pochválit za předvedený výkon a za snahu vstřelit vyrovnávající branku. Bohužel jsme dostali třetí branku.“